Súťaže

Po
28
nov

Ohňostroj spestril stužkovú žilinským študentom

Stužkovú slávnosť zavŕšili veľkolepým ohňostrojom maturanti Strednej zdravotníckej školy v Žiline. Do súťaže, ktorú organizoval Kysucký večerník v spolupráci so žilinskou spoločnosťou PYRO TRADE, s. r. o., o ohňostroj v hodnote 200 eur sa zapojilo takmer 640 maturantov stredných škôl. Najvyšší počet hlasovacích kupónov do redakcie Kysuckého večerníka zaslali študenti Strednej zdravotníckej školy v Žiline. Cenu za prítomnosti zástupcu spoločnosti PYRO TRADE, s. r. o, a redakcie Kysuckého večerníka si študenti prebrali v pondelok 14. novembra v priestoroch strednej školy. -r- Snímka Michaela Kopačová
Ut
01
okt

Príďte darovať krv a vyhrajte

Už po druhýkrát budú mať Kysučania možnosť darovať krv a zároveň vyhrať zaujímavé ceny. Ak v termíne od 1. do 25. októbra darujete krv v Kysuckej nemocnici v Čadci, budete zaradení do žrebovania a niektorá z hodnotných cien môže byť vaša.
Ut
27
aug

Víťazmi Svadby snov je Sheryl a Juraj

Druhý ročník súťaže Svadba snov pozná svoj víťazný pár. Je ním Sheryl a Juraj, ktorí v súťaži vystupovali pod číslom tri.  
Ut
11
jún

Miss Teen´s Mirage 2013 je Dorotka Kresaňová z Bitarovej

Prvý jún žil v Obchodnom centre MIRAGE nielen Medzinárodným dňom detí, ale aj súťažou Miss Teen´s Mirage. Konalo sa tu totiž záverečné kolo súťaže, veľké finále.  
Po
10
jún

SVADBA SNOV

Súťažte o Svadbu snov v Boutique Hoteli Dubná Skala   Žilinský a Kysucký večerník v spolupráci so štvorhviezdičkovým Boutique Hotelom Dubná Skala vyhlasujú druhý ročník súťaže Svadba snov!  
Po
15
apr

Víkendy plné zábavy

            Po štyroch úspešných kastingoch  pokračuje súťaž Miss Teen´s Mirage 2013 semifinálovým kolom. Bude mať podobu uceleného zábavného programu, v ktorom sa predstaví 12 vybraných dievčat. V piatok 26. apríla od 15.00 h vystúpi okrem súťažiacich dievčat aj tanečná skupina Lentilky a populárny mladý spevák Martin Harich.     Počas semifinálového kola je pre vás pripravená profesionálna módna prehliadka, počas ktorej vám  modelky s modelmi predstavia nanovšie kolekcie z predajní OC MIRAGE.  
Št
21
mar

Chceš sa stať novou Miss Teen´s Mirage? Neotáľaj už ani minútu.

Súťaž pre dievčatá, ktoré majú talent a odvahu, sú vo veku od 8 do 15 rokov a majú chuť súťažiť. Stačí vyplniť prihlasovací kupón nachádzajúci sa v týždenníku Žilinský večerník a vhodiť ho do zapečatenej schránky v kaviarni DiPIERO na 3. podlaží OC Mirage.  
Po
25
feb

Máš guráž? Staň sa novou Miss Teen´s Mirage

MISS Teens 2013
Žilinský večerník v spolupráci s OC Mirage a PART agency, a. s. vyhlasuje druhý ročník úspešnej súťaže dievčenskej krásy Miss Teen´s Mirage 2013. Prvý kasting sa uskutoční už o tri týždne! Obchodné centrum Mirage ožije koncom marca druhým ročníkom súťaže Miss Teen´s Mirage. Dievčatá, ak ste vo veku od osem do pätnásť rokov a túžite sa stať novou tvárou OC Mirage, využite túto jedinečnú príležitosť a hláste sa!
Po
21
jan

Valentínska súťaž v znamení luxusu a zdravého životného štýlu

Valentínska súťaž v znamení luxusu a zdravého životného štýlu. Už zajtra 5.2.2013 nájdete posledný súťažný kupón. Tak neváhajte a súťažte o atraktívne ceny.                                                                                                                                                                                                                                                                               
Subscribe to Súťaže