Horúce kreslo

Po
10
nov

Tomáš Urbaník: Chcem, aby sme všetci začali spolupracovať v prospech mesta

Moderátor Michal Filek a Tomáš Urbaník.
Jedným zo siedmich kandidátov na primátora mesta Čadca je 31-ročný manažér, športovec a dlhoročný organizátor Tomáš Urbaník. V Horúcom kresle nám porozprával o svojej vízii rozvoja mesta.
Po
29
sep

Martin Šenfeld: Chceme byť etablovaná a vyhľadávaná nemocnica

Riaditeľovi nemocnice odovzdal šéfredaktor M. Filek šek na 300 eur.
Kysucká nemocnica dokázala dva roky po sebe vytvoriť zisk. V rebríčku zdravotných poisťovní sa v hodnotení pacientov umiestňuje v prvej desiatke. Jej pôrodnica patrí medzi tri najlepšie na Slovensku. Do Horúceho kresla sme si pozvali jej riaditeľa Martina Šenfelda.
Ut
27
máj

Juraj Blanár: Jesť žaby sme Francúzov naučili my

Miroslav Cipár
Počas oslavy prvých narodenín Kysuckého večerníka, mladšieho brata toho Žilinského, sme si do Horúceho kresla pozvali tri osobnosti. Azda najkomplexnejšieho slovenského výtvarníka Miroslava Cipára, predsedu ŽSK Juraja Blanára a bývalého slávneho futbalistu, dnes podnikateľa, Rastislava Michalíka. Veríme, že rozhovorom s nimi potešíme nielen Kysučanov.
St
06
nov

Jozef Vražel: Najväčšou výzvou je cestná infraštruktúra

Jozefa Vražela v Horúcom kresle vyspovedal šéfredaktor Michal Filek.
V Horúcom kresle sme minulý týždeň privítali aj exprimátora Čadce, dnes poslanca mestského zastupiteľstva v Čadci a Žilinského samosprávneho kraja Jozefa Vražela.
Pi
18
okt

Okrúhly stôl

Ut
02
júl

Zákon by som porušil, ak by som manželku nevymenoval

Primátor Čadce Milan Gura
Horúce kreslo Kysuckého večerníka je živá diskusia s obecenstvom. Koncom mája sme v reštaurácii Jazz café privítali primátora Čadce Milana Guru. Najzaujímavejšie časti dvojhodinovej diskusie vám prinášame v tlačenej podobe.
Po
29
apr

Tvrdý súboj Fiabáne vs. Groma v Horúcom kresle

Patrik Groma (vľavo) a Peter Fiabáne (vpravo) v debate s Michalom Filekom
Do Horúceho kresla Žilinského večerníka si minulý týždeň v reštaurácii Šatlava sadli poslanci mestského zastupiteľstva Peter Fiabáne a Patrik Groma. Vzťah medzi nimi je v poslednom čase veľmi napätý, vyústil až do slovnej prestrelky na rokovaní zastupiteľstva. Ich debata v Horúcom kresle bola podľa očakávania emotívna, ale zato korektná. Prinášame vám jej najzaujímavejšie časti.
Po
15
apr

Juraj Blanár: My sa nehádame, ale robíme

Juraja Blanára sme v Horúcom kresle privítali minulý týždeň.
Druhým hosťom v Horúcom kresle Žilinského večerníka bol minulý týždeň župan Juraj Blanár. Na otázky vydržal odpovedať viac ako dve hodiny. Najzaujímavejšie odpovede sme pre vás vybrali do tohto vydania.
Ut
02
apr

Igor Choma sa zapotil v horúcom kresle Žilinského večerníka

Prvým diskutujúcom v reštaurácii Šatlava bol primátor Igor Choma
V horúcom kresle Žilinského večerníka sme minulý týždeň privítali Igora Chomu. Debatu sme museli po dvoch hodinách ukončiť, pretože primátor mal naplánovaný program ku Dňu učiteľov. Z rozhovoru vyberáme najzaujímavejšie časti týkajúce sa škôl a centier voľného času. V stredu 10. apríla privítame v horúcom kresle župana Juraja Blanára.  
Subscribe to Horúce kreslo