Hokejbal

Ut
22
aug

POZVÁNKA Hokejbalový turnaj oslávi tento rok „plnoletosť“

Medzinárodný hokejbalový turnaj „O pohár primátora mesta Čadca“ sa uskutoční už po 18. krát. Pomyslenú „plnoletosť“ podporuje aj fakt, že putovný pohár, o ktorý sa súťaží, ešte nikto nikdy neobhájil dva krát po sebe. Trofej tak putuje osemnásť rokov z rúk do rúk rôznych hokejbalových organizácií. Najbližšie mali k obhajobe hokejbalisti z Kysuckého Nového Mesta a Čadce Podzávozu. Tretí krát ho však nad hlavu nezodvihli, nakoľko sa im v čase, kedy mali pohár na dosah, nepodarilo postúpiť po tretí krát za sebou do finále. Aj to svedčí o tom, že ide o kvalitný turnaj so zaujímavými mužstva a podľa našich informácií sa ich do Čadce aj tento rok chystá hneď niekoľko zaujímavých klubov. Uvidíme, necháme sa prekvapiť, kto a ako bude stáť proti obhajobe Dubnice nad Váhom. Akým spôsobom a proti komu ho bude obhajovať tento krát, prinesieme už o týždeň. Športu zdar a hokejbalu zvlášť!  
St
09
aug

Hokejbalové turnaje klopú na dvere!

Po júlovom Kocka cupe, prichádzajú na rad ďalšie dve augustové lahôdky. Už túto sobotu si v športovom areáli vo Svrčinovci môžete prísť pozrieť 14. pokračovanie Panthers cupu a o dva týždne na to sa počas Bartolomejských hodových slávností uskutoční už 18. ročník O pohár primátora mesta Čadca!
St
28
jún

Dream team vykročil k obhajobe titulu KHL!

Kysucká hokejbalová liga sa púšťa do záverečného špurtu. Finále spoznalo hlavných protagonistov. Minuloročný súboj o titul si zopakuje aktuálny majster s vicemajstrom KHL – Dream team a Empire Okružná. Pekné víkendové počasie hokejbalu prialo. Na ihrisku v Čadci si nedeľný finálový duel prišiel pozrieť hojný počet divákov.
St
14
jún

KHL: Na finále si musíme ešte počkať!

Kysucká hokejbalová liga mala na programe druhé kolo semifinále. Víťazi prvého však nezopakovali svoj triumf! Obe série sú mimoriadne vyrovnané a tak o finálovej dvojičke budú kysucký hokejbalisti bojovať v rozhodujúcom zápase!
Št
08
jún

Semifinále prerušil dážď..

Kysucká hokejbalová liga pokračuje míľovými krokmi do finále. Tento víkend sme mali možnosť vidieť postup Empire do semifinále, prvý triumf KHK Suchých dresov či nedohrané 2. semifinále pre dážď...
Ut
30
máj

KHL: Ďalej pokračuje Dream team!

Kysucká hokejbalová liga pozná len jedného semifinalistu! Dream team zdolal Krásno Sparrows 2:0 na zápasy, hoci v tom prvom prehrával dva krát o tri góly! V druhej sérii je vyrovnaný stav 1:1. Empire nevyužil mečbal a o postupujúcom rozhodne tretí zápas!
Ut
23
máj

KHL: Podzávoz vyhral základnú časť!

Tento rok sa hráči s lebkou na drese tešili po tretí krát z triumfu až vďaka poslednému zápasu, či skóre. Hokejbalový klub, ktorý od roku 2000 nastupuje v Kysuckej hokejbalovej lige a absolvuje ročne niekoľko turnajov, si do zbierky odloží aj pohár pre víťaza základnej časti KHL.
Ut
16
máj

KHL: KNM živí nádej na play-off!

Kysucké Nové Mesto Predators sa v napínavom zápase s Krásnom Sparrows držalo do konca pri vedení, no napokon si odvážali len jeden bod. Aj ten však môže byť rozdielový, ak sa správne naladia na posledné dva duely základnej časti! V KHL však ešte uvidíme tuhý boj o prvé dve semifinálové miestenky, ale aj o poslednú postupovú priečku do play-off! Podzávoz totiž neudržal trojgólový náskok a prehral  v riadnom hracom čase s Dream teamom, čo dáva šancu ďalším trom tímom uspieť. Možných scenárov je však viac. Odpoveď prinesieme o týždeň!   Kysucká hokejbalová liga
Po
08
máj

KYSUCKÁ HOKEJBALOVÁ LIGA: Empire na víťaznej vlne!

V 11. pokračovaní Kysuckej hokejbalovej ligy sa aktuálnemu Vicemajstrovi darí. Na svojom konte má víťazstvo aj so Suchými dresmi, ktoré do tohto duelu taktiež neprehrali. Tento majstrovský zápas bol plný osobných súbojov, pekných gólov a napätia až do konca!   11. kolo Nedeľa, 7. 5. 2017
Št
27
apr

SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U19

VYROVNANÉ FINÁLE Slovenská hokejbalová extraliga U19 mala na programe záverečnú sériu. Do veľkého finále sa prestrieľal Hbk Čadca a obhajca titulu zo Spišskej Belej. Majster, musí vyhrať dva krát, my sme videli dva odlišné zápasy, po ktorých stav série vyrovnaný 1:1! Čadca mala doma rekordnú návštevu.. Prišlo vyše 100 divákov!

Stránky

Subscribe to Hokejbal