Futbal

Chybová správa

Notice: Undefined index: body v include() (riadok 90 z /nfsmnt/hosting1_1/8/d/8d1eae21-8f25-42f7-83cb-216c3dadfd34/kysuckyvecernik.sk/web/sites/all/themes/news_center/templates/node--article.tpl.php).
St
05
júl

Turnaj najmladších futbalových nádejí v Podvysokej

V sobotu sa v Podvysokej konal 1. ročník futbalového turnaja mladších žiakov. Turnaja sa zúčastnili družstvá SLOVAN  PODVYSOKÁ, SLÁVIA  STAŠKOV, POLOM  RAKOVÁ, SLOVAN  SKALITÉ. Výborne zorganizovanému podujatiu prialo aj počasie. Mladší žiaci hrali zápasy 2 x 15 minút systémom „každý s každým“. S píšťalou celý turnaj viedol a na dodržiavanie pravidiel dozeral Miroslav  Chovanec. Na prvý zápas nastúpili domáci hráči Slovanu Podvysoká proti susednej Slávii Staškov. Vyrovnaný prvý polčas priniesol vyrovnaný výsledok 1:1. V druhom polčase sa viac presadil staškovský tím a zaslúžene zvíťazil 1:4. Slovan Podvysoká – Slávia Staškov 1:4 (1:1) Góly: T. Grečmal – J. Zajac, 2x  L. Zajac, J. Furdan Po zápase si zmerali žiaci sily aj v pokutových kopoch, kde boli opäť šťastnejší hhráči Staškova. Zvíťazili 2:4 a získali sladkú odmenu od usporiadteľov turnaja.
St
05
júl

Futbalový turnaj Snežnica 2017

Uplynulú nedeľu sa konal aj v Snežnici futbalový turnaj dospelých. Zúčastnili sa 4 družstvá a hralo sa systémom “každý s každým“. Turnaj otvoril zápas Brodna a Rudiny, v ktorom dominovali hráči Brodna a gólmi 2x Tabaka a 1x Makúcha porazili Rudinu 3:0. Brodno – Rudina 3:0 V druhom zápase sa stretli turnajoví rivali Snežnica a Zástranie. Po strhujúcom priebehu vybojovala Snežnica z posledného útoku bod za remízu 2:2. Góly: Zástranie Kubjatko - 2, Snežnica - Slivka, Buček. Snežnica – Zástranie 2:2 V treťom zápase nedalo Zástranie šancu Rudine a už v  polčase vyhrávali 4:0. V druhej polovici síce Rudina dvoma gólmi znížila, ale Zástranie si zápas postrážilo s konečným výsledkom zápas 4:2. Zástranie – Rudina 4:2
St
26
apr

Makov prekvapil s druhou Podbrezovou, Čadca triumfovala s Tepličkou

III. LIGA - skupina STRED. Krásno s oklieštenou zostavou vo Fiľakove s rozdielom triedy.   20. kolo

Vysoká s Ochodnicou na čele tabuľky

VI. LIGA QUICK SPORT. Nesluša zvíťazila vonku po prvýkrát v sezóne. 13. kolo KYSUCKÉ NOVÉ MESTO B – VYSOKÁ NAD KYSUCOU 0:7 (0:2) ČADCA B – NESLUŠA 2:3 (1:2) OŠČADNICA – TURZOVKA 3:1 (1:0) STARÁ BYSTRICA – PODVYSOKÁ 2:1 (2:0) RAKOVÁ – NOVÁ BYSTRICA 4:1 (2:0) OCHODNICA – RADÔSTKA 2:0 (1:0) OLEŠNÁ – KORŇA 4:2 (3:0)
St
02
nov

Výsledky XI. kola jesennej tipovačky

Výsledky XI. kola jesennej tipovačky Ozaňák – 4 body – výhra pivo Kováč – 4 body Kohút – 4 body Křivánek – 4 body Kormanec – 4 body Zákopčan – 3 body Murčo – 3 body Hlaváč – 3 body Fujak – 3 body Krištofík – 3 body O. Blažek – 2 body     Celkový počet bodov: Křivánek - 48 bodov Murčo – 47 bodov Kováč - 46 bodov Kohút - 44 bodov Krištofík - 44 bodov Hlaváč - 43 bodov Kormanec - 42 bodov Ozaňák - 38 bodov Kozáková - 33 bodov Zákopčan – 27 bodov Pavlík - 19 bodov Fujak – 17 bodov O. Blažek – 10 bodov H. Blažeková – 3 body P. Blažek – 3 body T. Blažek – 2 body M. Blažeková – 2 body
Ut
20
sep

PRAVIDLÁ TIPOVAČKY KYSUCKÝ VEČERNÍK

Počas niekoľkých týždňov budete môcť aj v našom týždenníku tipovať výsledky daných futbalových zápasov, ktoré pre vás vyberie náš športový redaktor. Na konci na najlepších čakajú skvelé ceny. Najlepší tipér týždňa, dostane cenu týždňa, ktorou je kartón piva Hrčavský ležák a hlavnou výhrou vstupenky na vybraný zápas KHL. Na tipujúcich čaká ešte veľa ďalších zaujímavých cien. Veríme, že sa vám bude dariť. Držíme palce! K dispozícii je vždy 7 zápasov z futbalových súťaží a vašou úlohou je trafiť čo najviac správnych tipov. Pri každom zápase treba vyplniť váš tip, 1 znamená výhru domácich, X je remíza a 2 znamená výhru hostí. Nezabudnite vypísať svoje kontaktné údaje (celé meno, adresu, telefón či e-mail). PRAVIDLÁ SÚŤAŽE