Spoločne sme pomohli Kysuckej nemocnici!

Riaditeľ Kysuckej nemocnice Martin Šenfeld.

Prednedávnom sme spoločne s vami na námestí v Čadci oslávili prvé výročie existencie Kysuckého večerníka. Počas akcie ste si tiež mohli zakúpiť aktuálne vydanie našich novín a my sme vám sľúbili, že všetky peniaze, ktoré takto získame, venujeme Kysuckej nemocnici. Svoj sľub sme dodržali minulý týždeň.)
 

ČADCA. Šek v hodnote 300 eur si z rúk šéfredaktora Michala Fileka prevzal riaditeľ Kysuckej nemocnice v Čadci Martin Šenfeld počas diskusie v Horúcom kresle Kysuckého večerníka. Rozhovor si budete môcť prečítať v najbližšom vydaní.

„Chcem sa poďakovať Kysuckému večerníku aj všetkým, ktorí kúpou novín prispeli. Kysuckej nemocnici pomôžu všetky finančné prostriedky. Stále sa snažíme zdokonaľovať, zlepšovať podmienky pre našich pacientov. Finančná situácia je už síce lepšia, ako bola v nedávnej minulosti, ale ešte stále musíme bojovať. Tieto financie použijeme na nákup sto nových lôžok na interné a neurologické oddelenie, na ktoré v súčasnosti prebieha výberové konanie. V blízkej budúcnosti budeme riešiť aj ďalšie oddelenia,“ uviedol riaditeľ.

Počas oslavy 1. výročia Kysuckého večerníka vystúpili na námestí v Čadci Dara Rolins, Legendy se vrací, župan Juraj Blanár a ďalší. Urobili sme vám množstvo zdravotných vyšetrení a popri tom sme predali noviny. Všetci sme takto mohli prispieť na dobrú vec. „Chcel by som poďakovať všetkým Kysučanom, ktorí si počas našej oslavy zakúpili Kysucký večerník a tým prispeli Kysuckej nemocnici. Sme veľmi radi, že takto môžeme spoločne pomôcť. Vďaka, Kysučania!“ poďakoval sa aj Michal Filek.

-r-, snímka Milan Čimbora

Hodnotiť článok: 
No votes yet